Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

 

 

DOPRAVA A PLATBA

Druhy dopravy zboží:

Zboží doručováno přepravní balíkovou firmou DPD


Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 140- Kč.
Cena přepravy zahrnuje možnost večerního doručení (volitelně) a telefonické kontaktování zákazníka, pro případnou změnu doby či místa doručení.
U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy.
Reklamace zásilky je možná do 3 dní od doručení, za předpokladu, že poškození nebylo zřejmé při předání!

Zboží doručováno Českou poštou – Balík do ruky

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 160,- Kč.

Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si může vyzvednout na uvedené poště nebo požádat o opětovné doručení. Zásilku lze podrobně sledovat na: www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php Maximální hmotnost jednoho balíku je pouze 30 kg. Standartní úložní doba zásilky je 7 dní, kterou lze prodloužit .

U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy. Reklamace zásilky je možná pouze u převzetí!

POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.

Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání. O odeslání je zákazník informován e-mailem.

 

Možnosti platby za zakoupené zboží:

 

Platba předem na účet:

Po potvrzení objednávky můžete provést platbu převodem na náš bankovní účet na základě údajů, které Vám přijdou na Váš email. Zboží Vám bude odesláno, jakmile bude platba připsána na náš účet: 194645156/0600 Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky.

 

Dobírka:

Zboží Vám bude zasláno na dobírku, cenu za zboží+poštovné zaplatíte při převzetí zásilky, Tato služba je zpoplatněna částkou +40kč k ceně dopravného dle zvoleného přepravce.